www.exttec.pl

sklepSkonatktuj się z nami
(32) 720 67 29

O firmieMonitoringSerwis komp.Obsługa informatyczna/Sieci komputeroweNasi klienciKontaktWycena
sklep

Nasze systemy monitoringu opieramy na rozwiązaniach najlepszych znanych marek: Samsung, Ganz, BCS, Sony oraz Bosch


Menu:

- Monitoring wizyjny
- Serwis monitoringu
- Projektowanie instalacji
- Sprzęt
- Realizacje
- Zgłaszanie usterek
- Złożenie zamówienia

Monitoring wizyjny

Podstawowym elementem naszej oferty jest stworzenie systemu monitoringu wizyjnego. Pracujemy tylko i wyłączenie, na urządzeniach renomowanych firm, dzięki czemu gwarantujemy doskonałą jakość obrazu oraz niezawodność zaproponowanych przez nas rozwiązań. Oferta, którą wysyłamy do zainteresowanych osób składa się z czterech wariantów, które są wstępnymi propozycjami. W ich obrębie można dokonać dowolnych zmian i dostosować je do wymagań każdego Klienta.

Nasze usługi kierujemy do indywidualnych klientów, prywatnych firm oraz placówek oświatowych. W obu przypadkach wstępnej wyceny dokonujemy po zapoznaniu się z obiektem, w którym ma zostać przeprowadzona instalacja monitoringu. Niezwykle pomocne jest udostępnienie nam planów architektonicznych, jednak nie jest to wymagane. W zupełności wystarczy jedno spotkanie, podczas którego zostaniemy oprowadzeni po budynku. W ciągu 24 godziny wysyłamy dokładną wycenę systemu, zgodnie z ustaleniami oraz życzeniami Klienta.

Należy podkreślić, że instalacja monitoringu wizyjnego poprawia poziom bezpieczeństwa. Zapewniamy zdalny dostęp do systemu, dzięki czemu macie Państwo możliwość poglądu pracy kamer z dowolnego miejsca.