www.exttec.pl

sklepSkonatktuj się z nami
(32) 720 67 29

O firmieMonitoringSerwis komp.Obsługa informatyczna/Sieci komputeroweNasi klienciKontaktWycena
sklep

Podstawą dobrej obsługi informatycznej jest biegła znajomość systemów komputerowych oraz dobrze wyszkolona kadra. Zapewniamy oba te warunki ponadto kierujemy się prostotą oraz stabilnością w proponowanych rozwiązaniach.


Menu:

- Oferta dla firm
- Oferta dla szkół
- Sieci komputerowe
- Sieci telefoniczne
- Sieci bezprzewodowe - Wifi
- Kontakt


Sieci komputerowe

Sieci informatyczne są idealnym rozwiązaniem skierowanym dla organizacji, które stawiają na błyskawiczny i kompleksowy kontakt ze swoimi kontrahentami. Dzięki starannie dopasowanym rozwiązaniom oraz fachowej wiedzy jesteśmy w stanie zaprojektować sieć teleinformatyczną, która będzie stricte odpowiadała pod względem sprzętowym jak i finansowym specyficznym oczekiwaniom Firm. Dla naszych Klientów proponujemy następujące rozwiązania:

- Sieć Telefoniczna
- Sieć Komputerowa / LAN
- Sieć bezprzewodowa WIFI
- Kompleksowa obsługa powyższych usług

Profesjonalna sieć LAN umożliwia firmie stworzenie nowoczesnego biura, w którym to każde miejsce pracy jest połączone ze sobą, posiada dostęp do internetu, do wszelkich urządzeń biurowych bez niepotrzebnego powielania urządzeń na każdym biurku. Pracownicy użytkując taką platformę są w stanie szybciej i efektywniej pracować, dzięki oszczędności czasu, który poświęcany jest na powtarzające się konfiguracje wszelkich poszczególnych urządzeń peryferyjnych. A wszystko to przy minimalnej ilości kabli, które w nadmiarze tak często wpływają na niesprzyjającą aurę nieładu panującą w biurze. Wszelkie nasze instalacje umieszczone są albo bezpośrednio pod tynkiem albo ukryte za gustownymi maskownicami, całkowicie zlewając się z wystrojem wnętrza. Rozważając na temat nowoczesnego biura nie sposób nie wspomnieć o sieci bezprzewodowej umożliwiającej zdalny dostęp do internetu np. dla Klientów przedsiębiorstwa bądź tez dla pracowników użytkujących jakże popularne laptopy bądź netbooki.


Zapraszamy do kontaktu. Za naszą Firmą przemawiają kilometry rozprowadzonych kabli, setki przegadanych godzin, terabajty wysłanych danych oraz tysiące zaoszczędzonych złotówek